Kontakta Oss

Anton Holmberg

Verksamhetschef

E-post: anton.holmberg@fspitea.se

Tel: 0911-42 28 13 

Johnny Lidman

Biträdande verksamhetschef & Arbetsledare

E-post: johnny.lidman@fspitea.se

Tel: 070-439 69 16 

Minica Malm Häggström

Transportledare

E-post: minica.malmhaggstrom@fspitea.se

Tel: 0911-42 28 12

Christer Markusson

Profilering

E-post: christer.markusson@fspitea.se

Tel: 0911-42 28 19

Annelie Westerlund

Administration

E-post: annelie.westerlund@fspitea.se

Tel: 0911-42 28 14

Lena Andersson

Administration

E-post: lena.andersson@fspitea.se

Tel: 0911-42 28 15

Mats Vikgren

Administration

E-post: mats.vikgren@fspitea.se

Tel: 0911-42 28 16

Övriga kontaktuppgifter 

Vaktmästarpool

service@fspitea.se

Administration & Ekonomi

administration@fspitea.se

Profilering

kopiering@fspitea.se

Transport

transport@fspitea.se

Bokningar 

info@fspitea.se

Tel: 0911-42 44 40

Öppettider kontor:  Måndag – Torsdag 8:00-16:00, Fredag 08:00-12:00.

Besöksadress: Batterigatan 10, 941 47 Piteå (Mitt emot Wibax).

Hitta till oss: Föreningsservice Piteå – Google 

Hög tillgänglighet

Ni kan alltid kontakta oss via mail eller vårt kontakformulär. Vi återkopplar inom 24 h!

Lösningsorienterade

Vi anpassar oss efter er förening och era behov så hittar vi rätt väg framåt tillsammans!

ideell förening

Vi finns här för dig och din förening som ett stöd i den dagliga verksamheten.

adress

Batterigatan 10
941 47 Piteå

Ring oss

Maila oss