Kontakta Oss

Anton Holmberg

Verksamhetschef

E-post: anton.holmberg@fspitea.se

Tel: 0911-42 28 13 

Anton Holmberg

Johnny Lidman

Biträdande verksamhetschef & Arbetsledare

E-post: johnny.lidman@fspitea.se

Tel: 070-439 69 16 

Minica Malm Häggström

Transportledare

E-post: minica.malmhaggstrom@fspitea.se

Tel: 0911-42 28 12

Minica Malm Häggström

Christer Markusson

Profilering

E-post: christer.markusson@fspitea.se

Tel: 0911-42 28 19

Christer Markusson

Annelie Westerlund

Administration

E-post: annelie.westerlund@fspitea.se

Tel: 0911-42 28 14

Annelie Westerlund

Lena Andersson

Administration

E-post: lena.andersson@fspitea.se

Tel: 0911-42 28 15

Lena Andersson

Mats Vikgren

Administration

E-post: mats.vikgren@fspitea.se

Tel: 0911-42 28 16

Mats Vikgren

Lena Vesterberg

Administration

E-post: lena.vesterberg@fspitea.se

Tel: 0911-42 28 17

Lena V

Övriga kontaktuppgifter 

Vaktmästarpool

service@fspitea.se

Administration & Ekonomi

administration@fspitea.se

Profilering

kopiering@fspitea.se

Transport

transport@fspitea.se

Bokningar 

info@fspitea.se

Tel: 0911-42 44 40

Öppettider kontor:  Måndag – Torsdag 8:00-17:00, Fredag 08:00-14:30.

Jul- & Nyårsstängt 23/12-2/1.

Vid röda dagar, helgdagar förekommer avvikande öppettider.

Besöksadress: Batterigatan 10, 941 47 Piteå (Mitt emot Wibax).

Hitta till oss: Föreningsservice Piteå – Google 

Hög tillgänglighet

Ni kan alltid kontakta oss via mail eller vårt kontakformulär. Vi återkopplar inom 24 h!

Lösningsorienterade

Vi anpassar oss efter er förening och era behov så hittar vi rätt väg framåt tillsammans!

ideell förening

Vi finns här för dig och din förening som ett stöd i den dagliga verksamheten.

adress

Batterigatan 10
941 47 Piteå

Ring oss

Maila oss